Biz Büyük Bir Aileyiz

Biz büyük bir aileyiz. Çünkü biliyoruz yaptığımız çalışmalar işlerinizin en önemli bir kısmı.

En güzel duygularla açtığınız mekânda sırada konukların keyifle oturduğu, yazın sıcağından ve kışın tüm olumsuz etkilerinden sizi kurtarmak temel amacımız olacaktır.

Mermer ve Granit işlerinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz..

İster mermer, isterse granit işlerinde görüntü ve sağlamlığın ne kadar itina ve özen gösterilmesi gerektiğini bilen bir kadro ile hizmetinizdeyiz.

Size Çok Yakınız!

Adres

1213. Sokak Pınar, Bağlar Çeşme Cd., 34517 Esenyurt/İstanbul

ÖZDEMİRİÇ MİMARLIK

  • Mermer; sağlamlığı, zarafeti ve potansiyel zenginliği ile asırlardan beri insanoğlunun vazgeçilmez sanat dallarından biri olan heykel sanatının da temel yapı elemanı olma özelliği taşıyor. Hititler, Eski Mısırlılar, Frigyalılar, Mezopotamya Medeniyeti, Persler, Lidyalılar, Eski Yunanlılar, Romalılar, Selçuklular, Osmanlılar ve daha birçok medeniyet günümüze kadar gelen, tarihe ışık tutan heykellerinde ve yapılarında mermeri kullanmışlar.

 

  • Güzel sanatlar, dekorasyon ve inşaat sektörü mermerin ana kullanım alanlarıdır. Özellikle inşaat sektörü, mermerin en geniş kullanım alanı… Mimari eserlerin iç ve dış kaplamaları, dekorasyon işleri, özellikle mutfak, balkon ve merdiven işçiliklerinde; anıtlar, heykeller ile süs ve hediyelik eşya imalatı alanlarında mermer tüketimi her geçen gün artıyor

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp'ten Ulaşın!